Forum sojuszu TacBl

Forum sojuszu TacBl

Ogłoszenie

Rekrutacja na członków sojuszu. Zapraszamy. Miejsca zajęte: 15/29

#1 2009-07-25 23:00:11

SevenArmed

Gość

Podanie [ SevenArmed ]

Witam Wszystkich



Nick : SevenArmed
Wiek : 16 lat
Ilość punktów : 2.106
Ilość punktów w generałach : 23
Ilość miast w grze : 3
Preferowany styl gry: W chwili obecnej gram w fazie gospodarczo-naukowej. Wojska mam małe tak żeby jakoś się obronić przed
   napastnikiem.
Koordynaty miast : 1=[23:25] 2=[23:24] 3=[21:25]
Zainteresowania: Interesuje się elektronika, tworzeniem stron i grafiki internetowej.
   Dlaczego wy i co mogę wnieść : Wybrałem wasz sojusz ponieważ jest w nim dyscyplina, zorganizowanie i to co sadze po opisie
   klanowym " jeden za wszystkich wszyscy za jednego ". A co do klanu mogę wnieść hmm ... zbyt dużo nie mogę dać, lecz to co mogę to
   odma i pomogę sojuszowi.
Coś od siebie : Jestem z Londyn życia nie mam ciekawego do godz.12 potem już nie pamiętam. Jakby co to na imię mi Marcin.
Inne światy i sojusze : Wcześniej grałem na serwerze "Beta" osiagnolem wynik punktów około " 7000 ". Przestałem grac później prze
   okres 7 miesięcy. Jak chciałem kontynuować lecz moje konto zostało usunięte
Lubisz ciasta Madzi : Hmm ... może przysłać z chęcią skosztuje.

 

#2 2009-07-26 09:05:26

cyberze

Moderator

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 69
Punktów :   

Re: Podanie [ SevenArmed ]

Przyjmujemy, ale licz sie z tym ze od jakiegos czasu szukamy grafika, wiec bedziesz mogl sie wykazac w tym temacie

a na ciasto nie licz

Offline

 

#3 2009-07-26 10:11:29

Prezydent

Administrator

12607917
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 109
Punktów :   -1 

Re: Podanie [ SevenArmed ]

Na ciasto nie licz to nasze ciasta
Trochę mało w generałach, kurde ikolice lossantosa trzeba jakoś nazwać Coraz więcej ich tam.
Jak mamy na stronie, o ile się doczytałeś: Gracze mają mieć powyżej lub coś koło tego z średniej, ale będę na tak, za grafika. Mnie martwi jedno za cytuję: "Wcześniej grałem na serwerze "Beta" osiagnolem wynik punktów około " 7000 ". Przestałem grac później"




Edit: Robimy armię zawodową.


http://img41.imageshack.us/img41/7927/tut2zw7.png

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku, przynajmniej się staram.

Jak coś to ja jestem przywódcą TacBl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldrewniane meble biurowe Hydrominum opinie Activlab creashot